pondelok, novembra 21, 2022

pondelok, novembra 21, 2022

Čo som dostala k narodeninám

Ľudia dnešnej doby zdieľajú tak veľa vecí, že zverejnenie, čo som dostala k narodeninám, už vôbec nepovažujú za vychvaľovanie. Čo je veľmi dobré, pretože článok podobného typu som chcela napísať už dávno. Nemala som žiadnu oslavu narodenín, ani špeciálnu tortu. Nepotrpím si na to a nie som rada stredobodom pozornosti. Mám radšej, keď trávim čas s blízkymi iným spôsobom. Moji kamaráti ma napríklad prekvapili zážitkom. 
  1. Jazdu na motokáre - Na motokárach som jazdila už aj predtým, ale takýto darček som nečakala. Kamaráti to pre mňa urobili ako prekvapenie. Na začiatku týždňa mi povedali, že si vtedy a vtedy mám nájsť, poradili mi ako sa mám obliecť a v určený čas ma vyzdvihli. Šli sme celá partia kamarátov a veľmi ma to bavilo.  
  2. Adventný kalendár - Leros čaje - Adventný kalendár obsahoval 24 vrecúšok čaju (bohužiaľ mne približne tri zabudli do kalendára pribaliť). Každé vrecúško je pripevnené ku kartónovej doske a keď si vrecúško zoberiete, nájdete pod ním príjemne slová, ktoré povzbudzujú k vypitiu tohto vrecúška čaju alebo prezradia niečo o jeho účinkoch. Zistila som, že leros čaje mi veľmi chutia. Nie je tam cítiť žiadne farbivá, dochucovadlá, ani konzervanti. Iba príjemná chuť bylinkového čaju. 
  3. Difuzér TrueLife - Nie žeby bol difuzér/zvlhčovač vzduchu niečo, čo by som vyslovene chcela a nemohla bez neho žiť alebo si ho plánovala sama kúpiť. No v obchodoch som obdivovala ich dizajn a účinky na človeka. To, že som ho dostala k narodeninám ma veľmi potešilo a neviem si predstaviť ako som bez neho fungovala predtým. (článok - Aromaterapia mi spríjemňuje dlhé zimné večery) 
  4. Tatranské čaje - Je to kolekcia štrnástich malých tatranských čajov s obsahom alkoholu od 17 promile (mlieko a čaj) až po 72 promile (Zbojnícky). Tatranské čaje mi veľmi chutia. Sú kvalitne spracované a navyše majú ich fľaše krásny dizajn. (Pre ekologicky zmýšľajúcich, veľké plechové fľaše sa dajú použiť ako klasické fľaše na vodu)
  5. Bullet journal zošity z Tiger - Bullet journal zošity kupujem výlučne z Tigera. Iné obchody tieto zošity ponúkajú za viac/menej 30 eur, no zošity za 5 eur v Tiger sú oveľa dostupnejšie. Majú veľmi kvalitný papier, ktorý neprepíja na druhú stranu, dá sa v nich maľovať akvarelovými farbami, lepiť, strihať...
  6. Akvarelové fixky z Tedi (60 kusov) - Akvarelové fixky potešili, ale po vyskúšaní aj nepekne prekvapili. Veľmi prepíjajú, takže sa dajú použiť iba na papier, ktorý nechcete používať obojstranne. Som za nich vďačná a plánujem ich využívať na svoje tvorivé projekty, ale majú svoje obmedzenia. 
  7. Suchý pastel z Lidla - Suchým pastelom som už dávno nepoužívala, no ja sa riadim typickým pravidlom učiteliek: "Veď ono sa to zíde". 
  8. Veľké balenie kried z Tedi - V lete, keď zapadá slnko a chcem tráviť čas vonku, ale neviem ako, vybehnem pred našu bytovku a začnem si kresliť. Mám rôzne techniky a možno vám o nich niekedy napíšem. 
  9. Samolepky - Áno, tí, čo ma poznajú vedia, že som Lucka - Samolepkoholik. Milujem nálepky, som na nich závislá, zdobia mi všetky zošity, koláže, diáre...
  10. Vykrajovačky - Dostala som vykrajovačky na papier a veľmi sa z nich teším. Sú určené pre skrášľovanie rohov na papieri a ja sa už nemôžem dočkať, kedy nimi začnem zdobiť listy a obálky. 
Ako ste si mohli všimnúť z druhov darčekov a z môjho blogu, tvorenie mám veľmi rada. Kamaráti a rodina ma vyzbrojila tými najlepšími a najkrajšími darčekmi pre umelca a ja si 22. narodeniny budem pamätať vďaka nim. Som za všetko vďačná a teším sa, že to mám a môžem používať. Ďakujem všetkým, ktorí si na mňa spomenuli. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár...

Copyright © Vynimocna , Blogger