O mne


Som veľmi rada, že ste sem zavítali, pretože toto miesto mi prináša radosť. Chcem, aby ste sa po čítaní tohto blogu cítili výnimoční a jeho hlavným cieľom je, aby vás inšpiroval k novým veciam a novým koníčkom. Nech to nie je iba o čítaní a sledovaní, ale aj o vašej vlastnej tvorivosti a chuti vytvoriť si zdravé sebavedomie.

Volám sa Lucka P., som dvadsaťtri ročný introvert, optimista so sklonmi k pesimizmu a mám bakalársky titul z predškolskej a elementárnej pedagogiky. Medzi moje najobľúbenejšie činnosti patrí čítanie kníh, tvorenie a písanie. Práve láska k písaniu ma už na základnej škole viedla k blogovaniu. Okrem písania blogu píšem aj seminárne práce do školy, uverejňujem do univerzitného časopisu alebo posielam články do rôznych novín a časopisov. Som aktívnym dobrovoľníkom v mládežnickej organizácii a pôsobím na viacerých kreatívnych pozíciách, napr. ako členka pedagogicko-poradenskej komisie alebo ako lektorka. Na univerzite som členkou vedeckej skupiny, zúčasťnujem sa na rôznych odborných konferenciách a medzinárodných programoch. Mojim najnovším úspechom je aj členstvo v Parlamente detí a mládeže pod záštitou Úradu komisára pre deti. 

Tvorbe tohto blogu sa venujem od mája 2020, ale blogujem a píšem prakticky od malička. Na mojom blogu môžete nájsť mnoho článkov o sebarozvoji, cestovaní, knihách, ekológii a ešte oveľa viac. Blog prechádza neustálym procesom zlepšovania sa a od začiatku som urobila veľký pokrok. Aj staré články sa snažím aktualizovať, mením fotky, opravujem chyby a snažím sa o kvalitu. Mojou cieľovou skupinou sú vysokoškoláci a mladí dospelí, ktorí prežívajú podobne radosti i starosti. Mojim najväčším blogerským snom je písať obsah, ktorý je kvalitný a baví, no potešila by ma aj dlhodobá spolupráca s nejakou firmou. 

P. S. Za túto krásnu ilustráciu mňa, musím poďakovať svojej dobrej kamarátke Petre, s ktorou sa navzájom učíme ako byť lepšími blogerkami. 

Nech je čítanie môjho blogu výnimočnou chvíľou