sobota, mája 01, 2021

Prvé narodeniny výnimočného blogu!


Presne pred rokom sa blog výnimočná presunul na túto platformu. Za tu dobu sa mi podarilo viac úspechov, než za päť rokov na platforme predtým. 

Poďme sa na to pozrieť: 
  • Blog vznikol 1. mája 2020
  • Doteraz 68 uverejnených článkov
  • 13 komentárov z toho 9 od čitateľov a zvyšok som odpovedala ja 
  • 2 barterové spolupráce s tiskarik.cz a BENU lekárňami 
  • 3 zverejnené články v časopise
"O poznámkovaní Biblie" a "menách, ktorých význam sa spája s Vinocami" si môžete prečítať článok nie len tu na blogu, ale aj v časopise pre rehoľníkov s názvom "Zasvätený život" a v letnom čísle časopisu Posol. Z tohto zverejnenia som nadšená, pretože som texty posielala do mnohých novín, ale nedostala som žiadnu odpoveď. Niekedy je lepšie, keď dostanete odpoveď "ďakujeme, neprosíme" ako žiadnu. S negatívnou odpoveďou a konštruktívnou kritikou viete, na čom ste a čo musíte zlepšiť.
Keď som to posielala do tohto časopisu, bola som zmierená, že nedostanem žiadnu odozvu, ale zostala som veľmi milo prekvapená, keď mi pred chvíľou prišiel mail s odkazom na môj článok. Je to pekné utvrdenie toho, že to, čo píšem a tvorím má zmysel. Za necelých pár sekúnd sa moja duša naplnila radosťou a odhodlaním pokračovať. Stačí len poriadna dávka trpezlivosti, odhodlania a Božieho požehnania. Ak človek niečo chce, bude tomu veriť a urobí všetko preto, aby to dosiahol, tak sa mu sen naozaj splní.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár...

Copyright © Vynimocna , Blogger